Afbeelding: Roma Numismatics

Agenda

December


NOVEMBER 2020
Zo. 1 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum 'Kartouchke', Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem (VOTG) 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal 'Sint-Katarina', N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
15de Internationale beurs voor numismatische voorwerpen en archeologica
EGMP ZW-Vlaanderen (AFGELAST)
cultureel centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke
8.30 - 15 h.
Internationale Muntenbeurs - Verzamelaars Vereniging Tilburg vzw (AFGELAST)
Hotel 'De Druiventros', Bosscheweg 11 5056 PP Berkel-Enschot (NL)
Inl. Tel: 0031 6 51800052 - mail: muntenbeurs@gmail.com
9 - 15h.
Di. 3 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 7 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (AFGELAST) 13 - 16.30h.
Zo. 8 EGMP Herentals Zaal 'St.-Antonius', Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
Ma. 9 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Di. 10 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 11 Numismatische Kring Brabant Cafézaal 'Bar Le Duc', Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
51ste Internationale Numismatische beurs - EGMP Tienen (AFGELAST)
Evenementenhal Houtemveld, Sporthalstraat 12, Tienen
Inl. Stoop F. E-mail: numismatica.tienen@gmail.com
7.30 - 16 h.
Vr. 13 AEN Verviers Ecole des Sacrés-Coeurs, 33 rue de la Moinerie à 4800 Petit-Rechain 18.30 - 21.30h.

Za. 14

 

Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 15 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke (VOTG) 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Café 'Den Dries', Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Di. 17 Numismatische Kring Limburg Lokaal 'Le Theatre Hotel', Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 21 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Medec (eretekens) Zaal 'Ruggehof', Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16h.
Zo. 22 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst (AFGELAST) 9 - 16 h.
EGMP Tienen Zaal Café 't Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12 h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière (AFGELAST) 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Vr. 27 Veiling Nr. 58 - Fleur de Coin (tot 7 december)
Wierookstraat 35, 9800 Deinze-Meigem; Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be
 
Za. 28 EGMP Antwerpen Zaal 'Ruggehof', Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik (AFGELAST) 13 - 16h.
1e online veiling - IBRAHIM'S Collectibles
https://www.ic-auction.com/en
 

Top

DECEMBER 2020
Di. 1 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 5 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (AFGELAST) 13 - 16.30h.
Jean Elsen & ses Fils s.a.Veiling Nr.147
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel
Inl. Tel. 02/734.63.56 Fax: 02/735.77.78  E-mail: advertising@elsen.be
 
Zo. 6 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum 'Kartouchke', Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal 'Sint-Katarina', N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt (AFGELAST) 8 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Di. 8 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 9 Numismatische Kring Brabant Cafézaal 'Bar Le Duc', Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Vr. 11 AEN Verviers Ecole des Sacrés-Coeurs, 33 rue de la Moinerie à 4800 Petit-Rechain 18.30 - 21.30h.
Za.12 AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyzaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (geen ruiltafels) 14.30 - 17.30h.
Zo. 13 Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
17de Internationale Beurs ‘Coin Event’ - Numismatica Herentals (AFGELAST)
Sporthal “De Vossenberg” Markgravenstraat 107, 2200 Herentals 
E-mail: rudy.dillen@telenet.be
8.30 - 15 h.
Ma. 14 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Za. 19 EGMP Antwerpen Zaal 'Ruggehof', Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Munten- en bankbiljettenveiling - The coinhouse-auctions
Live & Room Auction  Inl. Tel. 0468/32.76.35 E-mail: info@thecoinhouse-auctions.eu
 
Zo. 20 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke (VOTG) 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Café 'Den Dries', Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Za. 26 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 27 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café 't Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière (AFGELAST) 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.

Top

Numismatica-Herentals - Postbus 105 - 2200 Herentals